Coaching - wyzwól swój wewnętrzny potencjał!

COACHING

CZYM TAK W OGÓLE JEST COACHING?

Coaching to narzędzie rozwojowe, prowadzone przez wykwalifikowaną osobę (Coacha), które pozwala na efektywne wykorzystanie potencjału osobistego tkwiącego w osobie poddającej się procesowi coachingu (Coachee) poprzez zadawanie odpowiednich pytań i wykorzystanie metod psychologicznych

Coach pracuje ze swoim Klientem w obszarach związanych z biznesem, rozwojem kariery zawodowej, zdrowiem, relacjami z innymi ludźmi i finansami. Proces coachingu polega na umiejętnym wykorzystaniu przez Coacha psychologii oraz technik rozwojowych, prowadzących do dokonania wglądu w siebie przez Klienta, ustaleniu indywidualnych celów rozwojowych, oraz wzmacnianiu Klienta w samodzielnym dokonywaniu zamierzonych zmian. 

Proces coachingu jest procesem interaktywnym - oznacza to, że Klient (Coachee) na każdym kroku procesu współpracuje z Coachem i stopniowo uwalnia swój wewnętrzny potencjał.
coaching gdansk magia sukcesu dawid stefaniak

Jak wygląda proces coachingu w praktyce?

"To Ty jako Klient wypracowujesz przy wsparciu coacha najlepsze pomysły i rozwiązania. 
Coach wskazuje Ci jedynie drogę, którą będziesz podążać.
Coach nie motywuje.
Coach nie doradza.
Coach nie wykona pracy za Ciebie."

- DAWID STEFANIAK
właściciel firmy, coach
magia sukcesu dawid stefaniak coaching gdansk
COACHING

PROCES ROZWOJOWY PODCZAS COACHINGU

  • Rozpoczęcie procesu coachingu i ustalenie celów - na tym etapi Klient spotyka się z Coachem, omawiane są zasady sesji coachingowych i następuje zakontraktowanie przyjętych w trakcie procesu założeń. Na tym etapie Klient z pomocą Coacha ustala swoje cele, które chce osiągnąć w trakcie pierwszej i kolejnych sesji coachingowych.
  • Działania coachingowe i praca nad zmianą - poprzez wykorzystanie technik coachingowych, Coach aktywizuje do pracy nad zmianą swojego Klienta. Klient w trakcie całego procesu otrzymuje wsparcie oraz pomoc Coacha tak, aby nie musiał przechodzić przez proces sam.
  • Ocena rezultatów procesu coachingu - Klient wraz z coachem oceniają rezultaty prowadzonych sesji coachingowych i określają, czy Klient osiągnął zamierzone cele. Jeśli tak, proces coachingowy może rozpocząć się na nowo z pracą nad nowymi celami lub zakończyć całkowicie.
Coaching

Już teraz atrakcyjna promocja - na początku przetestuj coaching w niższej cenie!*

(podane ceny są cenami brutto)

1 próbna sesja coachingowa (zapoznawcza - 60 minut) - 150PLN
2 sesja coachingowa (60 minut) - 350 PLN
3 i każda kolejna sesja coachingowa (60 minut) - 300 PLN

*promocja ograniczona czasowo

Zobacz opinie na temat naszego coachingu!

Wiemy o tym, że inwestując pieniądze w swój własny rozwój, chcesz mieć pewność, iż będzie to dobra inwestycja. Dlatego nie wybieraj coacha w ciemno! Sprawdź opinie na temat naszych coachingów.

Zamów pierwszą sesję!

Chcesz dowiedzieć się czegoś na temat coachingu, albo zamówić pierwszą sesję?
Szukaj